Yenilmezler 2: Ultron Çağı | Ogreniyoruz.Org

Yenilmezler 2: Ultron Çağı

yenilmezler2-ultron-cagi

Yönetmenliğini Joss Whedon’un yaptığı Yenilmezler 1 filminde ülke’ye sıçrayan şiddetli savaş engellenmiş ve kahramanlar çok büyük bir sıkıntıdan kurtulmuştur. Bu durulmanın ardından Yenilmezler dağılmışlardır. Tony Stark olaydan en çok etkilenen kahraman olurken, Iron man önderliğindeki bir grup kahraman ise barışı koruma adı altındaki bir programa dahil edilmişlerdir.

Bu barışı koruma programının ana amacı olası bir savaş halinde süper kahramanların devreye girerek savaşı durdurmak üzere mücadele vermeleri üzerine odaklanmıştır. Sözü edilen bu program yapım aşamasındayken şaşırtıcı bir şey olur. Bazı teknik hata ve eksikliklerden dolayı program hata verir ve kontrolden çıkar. Program artık Ultron’un eline geçmiştir. Onu durdurmaksa filmin kahramanlarına düşmektedir. Genel hatlarıyla filmin konusu bu.

Tüm zamanların en iyi filmi olacağı iddia edilen İngilizce adıyla Avengers 2 Türkçe adıyla Yenilmezler 2 Ultron Çağı isimli ikinci film ise esasen birincinin devamı niteliğinde. İkinci filme Hulk,Thor ve İronman‘den başka yepyeni yüzlerde girecek ve filmin kahramanları ile eşit güce sahip olarak büyük bir mücadele verecekler. Yenilmezler 2 Ultron Çağı filminde esas kahramanlar zaman zaman büyük çıkmazlara girecek, bazen birbirleriyle tartışacaklar ve aralarında kopukluklar olacak fakat birlikte bir ekip olarak bu sorunundan üstesinden nihayet gelecekler. İkinci serinin yönetmenide Joss Whedon. Avengers 2 türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Yenilmezler 2: Ultron Çağı Türkçe Dublaj

Bildiğiniz üzere film bir bilim kurgu yapıtı olarak geliyor. İçeriğinde animasyon da kullanılan yenilmezler 2: ultron çağı filmini full izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ikinci filmdede macera tam gaz dinmek bilmiyor, savaş şiddetli bir şekilde yeniden alevleniyor. Grubun üyeleri olan kahramanlar savaştan oldukça etkileniyor. Dünya çapında bir savaş olarak ekranlara gelen İngilizce adıyla Avangers 2: age of ultron olan Yenilmezler 2 filmini izlemek sizleride sitemize bekliyoruz.


Yenilmezler 2: Ultron Çağı Türkçe Dublaj Filmini İzleyeceğiniz Sitemiz : Tek Parça HD İzle >>

Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yorumlar

  1. Beyin yıkama amacıyla hazırlanan sözde filmlerden biri.Tamamen gerçek dışı.Gerçekte böyle bişey söz konusu dahi olamaz.Zira güçlü olan Allah’tır insan ise Allah’ın Yarattığı aciz bir kuldan başka bişey değildir açın artık uyuyan gözlerinizi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Eğlence Hayatı

İş gezilerindesiniz. Yolunuz nadide ilimiz Ankara'ya düştü. Muhtemelen iş harici zamanınızda bol. Belki gülüp eğlenmek, iş stresinden uzak sakin ve...

Kapat