Wordpress CMS | Ogreniyoruz.Org

WordPress CMS

wordpressTüm kodlarına müdahale ederek istediğiniz özellikte, yönetim panelli web siteleri oluşturabileceğiniz WordPress içerik yönetim sistemi, dünya çapında en çok kullanılan blog ve içerik yönetim sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

………..

Sürekli geliştirilen ve sürekli yeni özellikler eklenen WordPress içerik yönetim sistemi sadece bir blog oluşturmak için değil çok kapsamlı siteler ve portallar oluşturmak içinde kullanılan bilen detaylı ve çok kapsamlı bir sistemdir. WordPress içerik yönetim sistemini kullanarak çok kısa süre içinde kendi pc nizdeki localhost sunucunuza dahi kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

………..

Günümüzde WordPress içerik yönetim sistemine dair bir çok destek forumuna katılabilir, sorularınıza cevap alabilir, ücretli yada ücretsiz temalardan, eklentilerden istediğiniz birini yükleyerek sitenize farklı bir özellik kazandırabilir, dilediğiniz özellik ve görsellikte bir web sitesi yada portal veya daha kapsamlı bir sistem oluşturabilirsiniz.

………..

WORDPRESS İNDİR (Türkçe Son Sürüm 3.8.1.) 

 

Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
YENİ PC NİZİ SİSTEMLİ VE GÜVENLİ KURUN

1 - Yeni PC nizi güvenli ve düzenli bir şekilde kurmak için atmanız gereken ilk adım yedekleme ve kurtarma yazılımlarını...

Kapat