Turkcell’den Akıllı Telefon T50

T50Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden Turkcell’in yaptığı açıklamaya göre, Turkcell’in kendi kendi üretimi olan 4G destekli akıllı telefon Turkcell T50, Temmuz ayının 9’unda satışa çıkacak. Kullanıcılar T50’yi, turkcell.com.tr web sitesinden, TİM’lerden (Turkcell İletişim Merkezi)  ve diğer yetkili Turkcell satış noktalarından satın alabilecekler. Turkcell T50 için belirlenen peşin fiyat ise 699 TL.  Fakat Turkcell kullanıcıları T50’yi 36 ay boyunca kullandıkları tarifeye ek olarak ayda 8 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilecekler. Dahası isteyen kurumsal ve bireysel Turkcell kullanıcıları, 12 ve 24 ay gibi değişen sürelerde yapılan kontratlarlada alabilecek.

Konu ile ilgili olarak açıklamalar yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül;  “Kendi markamızı taşıyan Turkcell T50 ile geleceğin teknolojisini bugünden müşterilerimize sunuyoruz. Bu ileri teknolojiyi Turkcell’linin cebine taşırken müşterimizin cebini de düşündük. Akıllı telefonun lüks olmadığı gerçeğinden yola çıktık ve T50’yi dileyen herkesin ulaşabileceği fiyat seviyesinde sunmak istedik. Artık tarifenize ek yalnızca 8 TL ödeyerek günümüzün bilgisayarını her an her yerde yanınızda taşımanız mümkün” dedi.

Burak Sevilengül ayrıca Turkcell kullanıcılarının T50 daha çok zevk alabilmeleri ve gerçek anlamda bir akıllı telefon kullanmanın hazzını yaşamaları için değişik sürprizler planladıklarınıda belirtti ve  “Turkcell T50’yi peşin ya da kontratlı alan müşterilerimiz, Turkcell’in çift taşıyıcılı internet teknolojisi desteği sayesinde 43.2 Mbps’a varan hızları ve Turkcell servislerini deneme fırsatı bulacak. T50 alan tüm Turkcell’liler, 2 ay boyunca her ay 2GB internete ücretsiz sahip olacak. Ayrıca, 3 aylık Turkcell TV+ Paketi ve 3 aylık Akıllı Depo Paketinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler” diye devam etti.

T50 nin yüksek oranda bir çekim kalitesi var. Çekim kalitesi haricinde T50’nin kamerasında çok iddialı olmasının sebeplerinden biride Turkcell için özel olarak geliştirilen kamera uygulaması. Sözü edilen bu kamera uygulamasıyla T50 kullanıcılarI, çekmiş oldukları fotoğraf ve videoları harici olarak herhangi bir ek bir uygulamaya gereksinim duymadan istedikleri an paylaşım yapabilecek.

Dahası aynı zamanda HDR kalitesinde güçlü çekim yapabilme, panoramik çekim ve gülümseme tanıma şeklinde ilgi çekici özelliklere de sahip bulunan Turkcell’in akıllı telefonu T50 çok tutulacağa benziyor.

T50-ozellikleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*