TKDK Hibeleri


TKDK-Hibeleri

Ülke ekonomisine katkıda bulunacak, var olan işsizlik oranını bir nebzede olsa düşürecek ve yepyeni bir iş alanıyla ekstra katma değer oluşturacak yeni firma oluşumlarını desteklemek amacıyla verilen TKDK Hibeleri aynı zamanda mevcut firmalarında büyüme ve verimliliklerini artırma konusunda yardımcı olmaktadır. Takdir edilir ki günümüzde hibe desteği yada kredi almadan işletme kurmak oldukça zorlaşmıştır. İşte halkımızın büyük oranda belini büken bu zorluk aşamasında imdada TKDK Hibeleri yetişmekte ve sağladığı desteklerle adeta ülke ekonomisine çok ciddi bir ilaç görevi yapmaktadırlar.

ipard-destekleri

Bu kısa açıklamamız TKDK Hibeleri nin ülkemizdeki yeni iş kurulumları açısından önemini gözler önüne sermek için gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu bilgilendirmeyi aktardıktan sonra bununla ilgili olarak değerli okuyucularımıza IPARD Hibe Programı’nın başvurulara açıldığı haberini artık verebiliriz.  IPARD açılımı nedir diye merak eden okuyucularımız için açıklamakta fayda var. IPARD Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı. 25 Şubat 2008 tarihinde Avrupa Komisyonu tarafından onaylanan bir kırsal kalkınma programı.

Konu ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak ve IPARD Hibe Programına başvuru yapmak istiyorsanız konusunda uzman olan İnka Grup sizlere bu konuda aradığınız profesyonel desteği verecektir. Bu bağlamda eğer uzun süredir hibe desteği almayı düşünüyorsanız ve hala nereden başlayacağınızı nasıl başvuracağınızı bilmiyorsanız İnka Grup web sitesini ziyaret edebilir, bütün açıklamaları okuyabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.


İnka Grup İPARD Başvuruları | www.inkagrup.com

turuncucizgiWritten by ogreniyoruz.org

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir