SEO Uzmanı | Ogreniyoruz.Org

SEO Uzmanı

seo-uzmani-erdal-gozum

SEO Uzmanı denilince Türkiye’de parmakla gösterilecek sayılı SEO Uzmanlarından biridir Erdal Gözüm. 1973 Yılında Güzide İlimiz Erzurum’da dünyaya geldi.  Dürüstlük ve disiplin gibi erdemleri kendisinde barındıran ve tam bir dadaş olan Erdal Gözüm Ticaret Meslek Lisesi’nin ardından girdiği sınavda üniversiteyi ilk sınavda kazandı ve Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde devam etti öğrenimine. Değişik firmalarda Muhasebe üzerine görevler üstlendi. Son olarak Erzurum’da Ulusoy Kargo Doğu Anadolu Bölge Muhasebe Müdürlüğü görevin yürüttü. 3 yıllık bir görevin ardından istifa ile neticelenen süreçte Erdal Gözüm 1994 yılından beri ilgi alanı olan Web Teknolojilerine yöneldi. 2007 yılında Erzurum’da Doğu Yazılım adıyla kurduğu firmasıyla Türkiye genelinde bir çok firmaya profesyonel ve başarılı çalışmalar yaptı. Erzurum’da geçen dolu dolu ve başarılı yılların ardından 2012 yılında Bursa iline yerleşti. Yazılım alanındaki bilgi birikimi ve tecrübesini kaliteli bir eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi Bursa Şubesinden almış olduğu Veri Tabanı ve Yazılım Uzmanlığı sertifikası ile tescilledi.  Android alanındada çalışmalarına profesyonel anlamda devam eden Erdal Gözüm SEO konusunda çok etkili kitaplar yazdı. Yayınlanma aşamasını bekleyen kitapların bir çok kişiye fayda sunacağı ve dikkat çekmesi bekleniyor  SEO Uzmanı Erdal Gözüm evlidir ve küçük prensesim diye nitelendirdiği bir kızı vardır.

SEO Başarılarından Küçük Bir Demet

1 – Merkezi Bursa’da bulunan Bumey Gıda Delta Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kurumsal web sitesi için Bölgesel olarak Bursa ve Genel Olarak Türkiye çapında başta google olmak üzere bütün arama motorlarında belirledikleri iki kelimede ilk sayfa üst sırada yer almak için SEO Uzmanı Erdal Gözüm’den profesyonel SEO hizmeti talep etmiş ve çalışma başarı ile sonuçlanmıştır. Firma tarafından belirlenen anahtar arama kelimeleri “Meyve Sanayi” ve “Bursa Meyve Sanayi” dir ve Bumey Gıda ilgili kelimelerde tüm arama motorlarında ilk sayfada üst sırada çıkmaktadır.

Firma “meyve sanayi” aramasında 9.890.000 sonuç içinde 1.sırada ve “bursa meyve sanayi” aramasında 527.000 sonuç içinde 1.sırada yer almaktadır.  Çalışmayı test etmek ve bizzat görmek için google arama motoru kutucuğuna “bursa meyve sanayi” yada “meyve sanayi” yazarak arama yapmak yeterli olacaktır.

2 - Merkezi Bursa’da bulunan Sekon Metal Firması kurumsal bir web sitesi, dijital katalog ve “bursa metal sanayi” kelimesinde Profesyonel SEO çalışması için Erdal Gözüm’den hizmet talep etmiş, Firma için Mobil Uyumlu bir web sitesi, Mobil Uyumlu bir dijital katalog ve Profesyonel SEO Çalışması yapılmış ve başarı elde edilmiştir.

Sekon Metal Firması “Bursa metal sanayi” aramasında 293.000 sonuç içinde firma ilk sayfada çıkmaktadır. Test için google arama motoru arama kutucuğuna “bursa metal sanayi” kelimesi yazılıp arama yapılması yeterlidir.

3 - Kendi web sitesi www.erdalgozum.com defalarca kapalı kalmasına rağmen profesyonel SEO çalışması neticesinde “Bursa SEO Uzmanı” kelimesinde birinci sırada “SEO Uzmanı” kelimesinde 3 – 5 sayfalarda değişkenlik göstermektedir. Esasen “SEO Uzmanı” kelimesindede 1. sırada olmamasının nedeni domainin zaman zaman kapalı kalması, düşmesi ve yenilemede yaşanmış olan sorunlardandır. Yakın zaman içinde 1. sıraya yeniden yükselmesi beklenmektedir.

Bunlar çok küçük bir kaç örnektir elbette.

Yine küçük bir örnek vermek gerekirse, Bursa’da bir dijital baskı firması için hazırlamış olduğu e-ticaret sitesi ve kurumsal web sitesi alanları ile ilgili kelimelerin tamamında Bursa Bölgesi aramalarında 1.sırada çıkmakta, Daha önce ayda 150 – 200 ziyaretçi gören e-ticaret siteleri Erdal Gözüm tarafından yenilenip profesyonel SEO çalışması yapıldıktan sonra kısa süre içinde aylık 5000 – 7000 ziyaretçi potansiyeline ulaşmış ve satışları artmıştır.

Bir başka örneğimiz Antalya’dan. Saç Ekimi konusunda web sitesinin tüm içeriği SEO Uzmanı Erdal Gözüm tarafından SEO uyumlu olarak oluşturulan Antalya merkezli bir Saç Ekim Merkezi ziyaretçi kitlesinin artması ve aramalarda üst seviyelerde çıkması sevincini teşekkürleri ile belirtmiştir. Avusturya gibi yurt dışı ülkeler dahil olmak üzere Türkiye genelinde bir çok firma SEO Uzmanı Erdal Gözüm’den Profesyonel SEO ve Kurumsal Web Site hizmeti almakta satış ve hizmet kalitelerindeki artışı bizzat yaşamakta ve dile getirmekteler.

NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ.

Profesyonel SEO Uzmanı Erdal Gözüm’e aşağıdaki vasıtalarla ulaşabilirsiniz.


adresSEO Uzmanı Erdal Gözüm

Mobil Ulaşım : 0 (537) 416 49 81

Web Sitesi     : www.erdalgozum.com | bilgi@erdalgozum.com | erdalgozum@gmail.com


Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
4000 TL Maaş Almak İstermisiniz?

Şu anda geniş kapsamlı olmasada yakın gelecekte Türkiye'ye de geniş kapsamlı olarak uygulamaya geçirilmesi beklenen Google'ın Street View hizmetini duymuşsunuzdur....

Kapat