Reaksiyon Dizisi Oyuncuları

reaksiyon-dizisi-oyunculari

Bilindiği üzere Star Televizyonunda yepyeni bir dizi başladı. Reaksiyon isimli bu dizi milyonları peşinden koşturacak ve sonraki bölümleri merakla beklenecek kalitede bir dizi. Reaksiyon Dizisi oyuncularıda bu anlamda rollerinin hakkını veren usta oyunculardan oluşuyor.  İlk bölümüyle başarılı bir grafik çizen dizinin Kurtlar Vadisi ile aynı çizgiye ulaşıp atbaşı olarak başarıya doğru koşacağı daha şimdiden anlaşılmakta. Yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı Reaksiyon Dizisi, istihbarat Birimleri ve bir anlamda derin devlet benzeri yapılanmaları konu edinen Reaksiyon Dizisi Oyuncuları ise şöyle;

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Oğuz Yüzbaşı (İbrahim Çelikkol) = 14 Şubat 1982 Sakarya doğumlu olan İbrahim Çelikkol Sakarya’lı. Oyunculuk öncesi profesyonel model olan İbrahim Çelikkol ilk olarak Osman Sınav`ın  yaptığı Pars:Nankoterör adlı filmle başladı oyunculuğa. Bu filmde Komiser Şamil Baturay karateriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Ardından 2009 yılın`da M.A.T, 2010 yılında Keskin Bıçak, 2010 – 2011 yılları arası Karadağlar Dizisi 2012 yılında Fetih 1453 filmiyle devam etti. Daha sonra 2011 – 2012 İffet dizisi, 2013-2014 Merhamet dizisi, ve 2014 yılında Sadece Ben gibi bir çok dizi ve film`de başrol oyuncusu olarak görev yapmıştır. Yine 2013-2014 yılında yayınlanmaya başlayan Merhamet Dizisinde Fırat isimli karakteri oynamıştır. Reaksiyon Dizisinde bordo bereli Oğuz Yüzbaşı olarak karşımıza çıkan İbrahim Çelikkol başarılı bir grafik çizmektedir.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Yavuz Aslan (Erdal Beşikçioğlu) = 05 Ocak 1970 Ankara doğumlu olan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu oyunculuk hayatına adım atmadan önce Hacettepe Devlet Konservatuarında oyunculuk eğitimleri almıştır. 2003 yılında Tatlı Hayat ,2006 yılında Köprü,2009 yılında Ayrılık, 2006 yılında Barda ve 2008 yılında Hayat Var,  2010 yılında Kurtlar Vadisi Filistin isimli filmlerde rol alan usta oyuncu en büyük çıkışını Behzat Ç. Tiplemesi ile yakalaşmıştır. Reaksiyon Dizisinde Yavuz Aslan rolü ile karşımıza çıkan başarılı oyuncu aynı zamanda bir çok filmde de yönetmenlik yapmıştır.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Doktor Zeynep (Selen Soyder) = 26 Aralık 1986 yılı İzmir doğumlu olan oyuncu adını 2007 yılı Miss Turkey birinciliği ile duyurmuştur. Fox Tv de yayınlanan Yer Gök Aşk ve Lale Devri dizileri ile tanınmışlığı zirve yapan başarılı oyuncu Reaksiyon Dizisinde doktor Zeynep rolü ile karşımıza çıkmaktadır.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Savcı Duygu (Nehir Erdoğan) = Eğitim hayatını Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olarak tamamlayan başarılı oyuncu 16 Haziran 1986 İzmir doğumludur. Koçum Benim, Estağfurullah Yokuşu, Yabancı Damat, Tatlı Bela Fadime, Aşk Bir Hayal, Son isimli diziler ve Meleğin sırları isimli sinema filminde oyunculuk yapmış başarılı grafiği ile adından söz ettirmiştir. Reaksiyon Dizisinde savcı Duygu rolüyle başarısını devam ettirmektedir.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Müsteşar Gürkan (Yurdaer Okur) = Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümün`den mezun olan Yurdaer Okur 29 Ekim 1974 yılında Rize’de doğmuştur. Rol aldığı bir çok tiyatro oyununda sergilediği başarılı çalışmalarla adından söz ettirmiş kısa sürede yüksek bir grafik çizmiştir. Dahası bir çok tiyatro oyunundada yönetmenlik yapmıştır.

Başarılı Oyuncunun Oynadığı Dizi ve Sinema Filmleri Şöyledir;

 • Ferhunde Hanımlar
 • Dadı.
 • Evdeki Yabancı
 • Üzgünüm Leyla
 • Tatlı Hayat
 • Çifte Bela
 • Aslı ile Kerem
 • Sır Çocukları
 • Aşk Oyunu
 • Belalı Baldız
 • Gen
 • Kabuslar Evi
 • Köprü
 • Kısık Ateşte 15 Dakika
 • Sakarya Fırat.
 • Kılıç Günü
 • Labirent
 • Türkan
 • Karadayı

Başarılı oyuncu Reaksiyon Dizisinde karşımıza İstihbarat Başkanı Müsteşar Gürkan olarak çıkmaktadır.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Komiser Tekin (İsmail Demirci) = 13 Kasım 1984 Ankara doğumlu olan İsmail Demirci, Türkan, Anneler ve Kızları, Mor Menekşeler, Kurtlar Vadisi Pusu, Ben Onu Çok Sevdim gibi dizilerde başarılı bir oyunculuk sergilemiş kısa sürede izleyicilerinin beğenisini kazanmıştır. Reaksiyon Dizisinde Komiser Tekin rolündedir.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Ceset Tayfun (Berkan Şal) = 1969 yılı Ankara doğumlu olan oyuncu oyunculuğa atılmadan önce uzun yıllar DJ lik ve işletmecilik yapmıştır. Oyunculuğa Behzat Ç. İsimli diziyle adım atmış başarılı performansı ile göz doldurmuştur. Reaksiyon Dizisinde karşımıza “Ceset” lakaplı Tayfun rolünde çıkmaktadır.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu İstihbaratçı Öktem (Kevork Malikyan) = 1943 yılı Diyarkabır doğumlu olan sanatçı Londra ve İngilterede oyunculuk dersleri almış, yurt dışında çevrilen bir çok sinema ve dizi filmde rol almıştır. 2011 yılında Türkiye’ye gelen oyuncu Bir Ömür Yetmez ve Babalar ve Evlatlar isimli dizilerle Türkiye’de oyunculuğa devam etmiştir. Reaksiyon Dizisinde karşımıza istihbaratçı Öktem olarak çıkmaktadır.

Reaksiyon Dizisi Oyuncusu Emniyet Görevlisi Ferhat (Savaş Özdemir) = Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olan usta oyuncu 1 Ocak 1970 İstanbul doğumludur. Süper Baba, Ağır Roman, Yasemince, Mavi Düşler, Asansör, Avrupa Yakası, Bir Haziran Gecesi, Kapıları Açmak, Tombala, Mavi Kuş, Kurtlar Vadisi Pusu, Ben Onu Çok Sevdim, Çırağan Baskını gibi bir çok dizide oynamıştır. Reaksiyon Dizisinde karşımıza Emniyet görevlisi Ferhat olarak çıkmaktadır.

1 yorum

1 geri izleme / bildirim

 1. Ogreniyoruz.Org » Reaksiyon Dizisi Perde Arkası

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*