PES 2014’ün çıkış tarihi belli oldu | Ogreniyoruz.Org

PES 2014’ün çıkış tarihi belli oldu

Merhaba Arkadaşlar Ben Yeni Yazar BlogDede Bundan Sonra Sizlerleyim Evet Pes 2014 İle Yazı Yazdım Buyrun Okuyun

Futbol Severlerin Merakla Beklediği Pes 2014’ün Beklenen Tarihi Resmen Duyruldu! En Büyük Rakibi FIFA Dan Daha Hızlı Derlemede Bulunan KONAMI çalışmalarını ve çıkış tarihini geriye çekmeyi başardı.

İkili mücadelelerin, zor gollerin ve grafikteki akıcılığın oyunu Pro Evolution Soccer 2014, tahmin edilen geç tarihlerin aksine 24 Eylül günü ABD mağazalarındaki yerini alacak. Amerika’nın yerel oyun mağazalarıyla eş zamanlı olarak internet alışveriş sitelerinde de satışa sunulacağı bilinen oyunun Türkiye’yi de içinde barındıran Avrupa sürümünün ise, ABD’den 2 hafta sonra çıkacağı biliniyor.

Ekim’in ilk haftalarıyla beraber Türkiye’deki futbol hayranlarınında yüzünü güldürecek oyunda, kullanılan Havok ve Fox.Engine oyun motorları, PES 2014’e dinamik bir akıcılık kazandıracak gibi görünüyor.

Milliyet

 

 

Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>