Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır | Ogreniyoruz.Org

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

lavabo-tikanikligi-nasil-acilir

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ve gideri en iyi ne temizler gibi sorular müşterilerimizce hep merak edilmiştir. Bu konulara açıklık getirmek istiyoruz.

Lavabo giderlerindeki dirsek bölgelerinde biriken bazı kâğıt artıkları tıkanmanın ana nedeni olabilir. Islak mendil ve bazen peçete parçaları bile bu hattı doldurabilir. Dirsek bölgeleri dikey gelip, farklı yöne doğru hat çekilen kısımlardır. Yani burada biraz da çukur şeklinde kısımlar varsa bir hayli birikintiye neden olabilir. Bir uzman olarak bu soruna ilişkin lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna cevap vermek istiyoruz. Öncelikle araştırma kaliteli işlemleri bir hayli hızlandıracaktır. Kanal açıcı cihazımız mevcut fakat tüm boruları olduğu temizlemeye gerek yok. Çünkü boru içlerinin tamamı atıklarla kaplı olmayabilir.

Temiz kısımlar yerine atık olan bölgeleri temizlemek daha mantıklıdır. Kâğıt birikintisi olan bölgedeki kısmı cihaz ile ne kadar sert olduğunu anlayabiliyoruz. Yumuşak kâğıdın üzerine kimyasal uygulaması genelde pek yapmayız ve su sıkarak bile işlemi tamamlayabiliyoruz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusunda kâğıt birikintilerine ilişkin 150 bar basınca dayanabilecek bir atık yoktur. Onları çok sayıda ufacık parçalar haline getirecek ve bu parçalara kesinlikle lavaboya doğru değil, ana gider bölgesine gerilemesi için gerekli tüm takibi ve cihaz ile müdahaleyi yapabiliriz. Bu işlemlerden sonra lavabonuzdaki tıkanmalar artık son bulacaktır.

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır şeklindeki düşüncelerinize kaliteli adımlar atacak nitelikte olan cihazımız ile kanalları tertemiz ederek cevap vermek istiyoruz. Hızlı tesisat bakımı ve kusursuz işçilik için bizleri arayınız ve http://lavabotikanikliginasilacilir.com sitemizi ziyaret ediniz.

turuncucizgi

Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su kaçağı tespiti gelişen teknoloji ile birlikte kırıp dökme işlemlerini geride bırakarak, modern bir şekilde sunulan hizmetlere dönüşmüş ve su kaçağı...

Kapat