Free CSS Tema Genius | Ogreniyoruz.Org

Free CSS Tema Genius

genius-css-temaÜcretsiz CSS Template Genius sayfaları kendi içinde açıldıkça arka planı solan ve geri planda kalan responsive yani duyarlı bir HTML5 temadır. Şık bir foto galeri sayfası kategoriler ve duyarlı lightbox bulunmaktadır.

Dahası mobil cihazlarlada tamamen uyumlu bir temadır. Menü Butonları sabit kalarak sayfaların açıldığı temada tek sayfa özelliği kullanılmıştır.

Foto galeri resimleri şık bir efektle tam sayfa slayt geçişi halinde açılan ücretsiz HTML – CSS genius temada arka plan sabit bırakılmış ön yüz arka planda kayar özellikte tasarlama yapılmıştır.

Gayet şık ve kullanışlı olan genius free HTML5 temayı kişisel site projelerinizde kullanabileceğiniz gibi kod bilginiz varsa içerik yönetim sistemlerine entegre ederekte kullanabilisiniz.


demo


indir

Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
Ucuz İnternet Yakında

Ucuz internet kuşkusuz dünya çapında olduğu gibi Türkiye’de de bir an önce gerçekleşmesi  beklenen bir hayal.  Zira bilgisayarsız ve internetsiz...

Kapat