Evden Kaçış Oyunları İstanbul Taksim | Ogreniyoruz.Org

Evden Kaçış Oyunları İstanbul Taksim

evden-kacis-oyunları
Ülkemizde henüz yeni gelişmekte olan bir eğlence sektörü, kısaca bilgi vermek gerekirse, ilkleri sanal ortamdaki odadan kaçış oyunlarına dayanmaktadır. Özel olarak tasarlanmış, mekan ve odalarda bulunan karakterlerinizi, odalar içerisindeki şifreleri, bulmacaları çözerek bulunduğundan ortamdan kurtulmaya ve çıkışa doğru gitmeye çalışırsınız. Evden kaçış taksim‘de ise böylesine mantıkta bir oyun neden gerçek hayata uyarlanmasın sorusu ise yatırımcıları harekete geçirmiş ve bu sanal ortamdaki kaçış deneyimi gerçek hayata aktarılmıştır. Bunun ilkleri Japonya’da gerçekleşmiştir, Japonya’yı takibende Singapur, Çin, ABD gibi ülkeler devamını getirmiştir.

2014 yılının başlarında ise Türkiye’de ki ilk evden kaçış oyunları açılmaya başlanmış ve meraklılarına hizmet vermeye başlamıştır. Evden kaçış oyunları İstanbul faaliyet alanı olan Akıl Oyunları Kulübü ise 2015 yılında faaliyete geçmiş Türkiye’nin en büyük evden kaçış oyunları alanına sahip eğlence merkezlerinden birisidir.

Gerçek evden kaçış oyunları genelde benzer aktivite ve eğlencelerden sıkılmış olan arkadaş gruplarını ve birlikte ekip ruhunu güçlendirecek olan bir çok firmanın ilgisini çekmeyi başarmıştır, öyle ki bu alana sadece eğlence sektörü olarak bakmak yanlış olacaktır keza ekip olarak yer aldığınız bu oyunlarda öyle aşamalara denk geleceksiniz ki, ekip olmadan başarılamayacak noktalar bunlar. Birlikte ortak bir payda da eğlenerek buluşan ekipler, ortaya koydukları çözümler ile birlikte de çok büyük bir motivasyon ile oyunlarını sonlandırabilmekte, aradalarındaki bağlarına güç katabilmekteler.

Odadan kaçış İstanbul oyunları için sizde aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir oyunlarımız ve rezervasyonlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon : 0212 243 71 70 / 0530 011 01 85

E-mail : akiloyunlarikulubu34@gmail.com

turuncucizgi

Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazıyı okuyun:
Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır ve gideri en iyi ne temizler gibi sorular müşterilerimizce hep merak edilmiştir. Bu konulara açıklık getirmek istiyoruz....

Kapat