Adidas’ın Fitness Bilekliği Fit Smart

adidas-fit-smartGoogle ve Apple’ın akıllı cihazlara entegre ettikleri giyilebilir teknoloji alanındaki akıllı fitness bileklerine bir üretici daha katılıyor. Adidas’ın yeni fitness bilekliği Fit Smart bu sektörü bir hayli hareketlendireceğe benziyor.

Adidas’ın bu yeni akıllı bilekliği fitbit’i andırıyor. Fakat fitbitten ve benzerlerinden kendine has özellikleri ile farklılık arzediyor. San Francisco’da düzenlenen Giyilebilir Teknolojiler Konferansı’nda tanıtımı yapılan Fit Smart akıllı bileklik benzerlerinin aksine tam anlamıyla spor aktivitelerini takip etme üzerine oluşturulmuş teknolojik bir cihaz.

Onu sadece spor yaparken takmanız gerekiyor. Artık gerisi onun işi. Bütün spor aktivitelerinizi profesyonel olarak ölçümlüyor.

Adidas Fit Smart’ın öne çıkan özellikleri şöyle;

– Kalp atış hızını ölçüyor

– Spor esnasında yakılan kaloriyi ölçüyor

– Adımlarınızı ölçüyor

– Yürünen mesafeyi ölçüyor.

– Kalp atış ritmini detaylı veriler halinde sunuyor

– Kişiye özel ölçüm bilgisi sunuyor

– Yüzden fazla fitness planı sunuyor.

– Haftalık hedefleme planı sunuyor.

MiCoach adı ile güncellenen bu teknolojik cihaz İOS ve Android cihazlara tam uyumlu konuma getirildi. Kişisel olarak tam anlamıyla kullanıcısına özel veriler sunan Adidas’ın bu teknolojik bilekiği Fit Smart’ın üretim amacı kullanıcısı için tam anlamıyla bir fitness koçu görevi üstlenmek. Baştada belirttiğimiz gibi sektörü ciddi anlamda hareketlendirecek gibi.

adidas


Share This:

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Urfa Göbekli Tepede Medeniyet İzleri

Urfa yakınlarındaki Göbekli Tepe'deki kazılarda, bilim adamları tarafından "olağanüstü ve benzersiz" olarak nitelendirilen buluntular elde edilmiş, üzerinde hayvan rölyeflerinin olduğu,...

Kapat